Akrilik Elyaf

Dralon® X, kuru çekim akrilik elyaf olarak piyasada hemen hemen rakipsizdir. Almanya’da Dormagen ve Lingen’de tesisleri olan Dralon GmbH dünya çapında akrilik elyaf üreticisi olarak tanınıyor ve sayılıyor. Yenilikçilik gücü, ürünün sürekli geliştirilmesi ve serviste güvenilirlik dralon®‘u giderek artan rakiplere rağmen dünya çapında akrilik elyaf konusunda piyasa lideri konumuna getirmiştir.

Premium çarpı 5: Yeni dralon® dünyaları.

Sıcak tutan yatak örtüsünden dayanıklı iş giysilerine, güneşe dayanıklı ve rengi solmayan güneş koruyucusundan son derece yumuşak bebek giysilerine kadar – yeni dralon® dünyaları size günlük hayatın değişik alanlarında dralon® ‘un eşsiz avantajlarını gösterir.

dralon® at home’un avantajları.

dralon® elyafının özelliği çok yönlü kullanılabiliyor olması – özellikle ev tekstilleri alanında. Bu alanda dralon® yumuşaklık ve sıcaklık, ama aynı zamanda dayanıklılık, kopma mukavemeti ve uzun süre canlı kalan renkler sağlar.

Kuru çekim dralon®‘un özel enine kesit şeklinden dolayı hav sağlamlığı başka akrilik elyaflara göre çok daha yüksektir. Ve yüksek UV dayanıklılığından dolayı uzun kullanım süresi ve güneş ışınlarına rağmen sağlamlığını kaybetmez veya eskime belirtileri göstermez.

DRALON® ÖRTÜLER

• Bakımları kolay ve şekilleri dayanıklıdır.

• Yumuşak, sıcak ve hacimlidir.

• Renkleri solmaz ve ebatları bozulmaz.

• Buruşmaz ve kaşıntı yapmaz.

• Düğümlenmez ve topaklaşma göstermez.

Ekolojik devamlılık için yenilikçi teknolojiler.

İklim araştırmacıları ve bilim adamları artık eski bir önyargıyı rafa kaldırıyor: dralon® gibi sentetik elyaflar çevre sorunlarına neden olmuyor …

İş Ortaklarımız

Roica
Scroll to Top